Yayınlanma Tarihi 05 Oca, 2021 Paylaş

Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MARSU), yeni tip koronavirüs önlemleri kapsamında çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek abonelik işlemlerini vatandaşın ayağına götürdü.

MARSU, içme suyu ve alt yapı çalışmalarının kent genelinde aksamadan devam edebilmesi için abonelik çalışmalarına hız verdi.  Mobil ekip ile abonelik işlemleri vatandaşın ayağına götürülüyor.

Bu kapsamda MARSU Genel Müdürü Abdüsselam Altunkaynak’ın katılımlarıyla ekipler, Midyat ilçesi Ortaca ve Eğlence Mahallelerinde, abonelik işlemleri  yapılmaktadır.

MARSU Genel Müdürü Abdüsselam Altunkaynak, kente genelinde tüm vatandaşlara abone olma çağrısında bulundu.

Altunkaynak, şunları söyledi: “Kaliteli, kesintisiz ve sürekli hizmeti sunabilmemiz için tüm vatandaşlarımızın abone olması gerekmektedir. Bu bağlamda bizde üzerimize düşen kolaylıkları yerine getirerek işlemleri hızlandırarak abone işlemlerini vatandaşın kapısına kadar götürdük. Böylelikle salgın döneminde hem vatandaşlarımızın sağlığını korumuş olacağız.

Ortaca Mahalle Muhtarı Edip Aslan ise, vatandaşların ayağına kadar gelen abonelik işlemleri hizmetinden gayet memnun olduklarını belirtti. Aslan, “Salgın döneminde vatandaşın kapısına kadar getirilen bu hizmetten dolayı başta Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş ve MARSU yetkililerine teşekkür ederiz. Allah kendilerinden razı olsun.” dedi.