Yayınlanma Tarihi 26 Eyl, 2023 Paylaş

Mardin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MARSU) Genel Müdürlüğü’nün Alo 185 Çağrı Merkezinde yılın son 3 ayında 8 bin çağrıya cevap verildi.

Mardin Su ve Kanalizasyon (MARSU) Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren ve dijitalleşme çalışmaları kapsamında teknolojik yatırımlar ve kesintisiz hizmet anlayışıyla altyapısı yenilenen ALO 185 Çağrı Merkezi kentin tamamına hizmet veriyor.

Şehir geneline haftanın 7 günü saat 8:00 ila 24:00 arasında kesintisiz hizmet sunan Alo 185 Çağrı Merkezini arayan vatandaşlar, içme suyu, yağmur suyu ve kanalizasyon alt yapısıyla ilgili yaşadıkları sorun, istek ve taleplerini bildiriyor.

Teknolojinin tüm imkanlarının kullanılarak vatandaşların taleplerine cevap verildiği ALO 185 Çağrı Merkezinde online olarak kayıt altına alınan bildirimler zaman kaybedilmeden anlık olarak saha ekiplerine ve yetkili birimlere iletiliyor.

Vatandaşların sorunlarına anında ve hızlı bir şekilde müdahale edilmesinin sağlandığı ALO 185 Çağrı Merkezinde 2023 yılının son 3 ayında 8 bin çağrıya cevap verildi.